All for Joomla All for Webmasters

Echipa

Florin Otrocol, Director Editorial

florin@publicnewsfm.ro

Ne trezeste in fiecare dimineata, de la 7 cu InfoPublica

Seby, director tehnic/programe (radio)

redactie@publicnewsfm.ro

Se aude zilnic la “10 din 13”

Anca Serban, Director Marketing

anca@publicnewsfm.ro

Mihai Petean, realizator Vox Publica, Editorialist

mihai@publicnewsfm.ro

Lacrima Andreica, Senior Editor

lacrima@publicnewsfm.ro

Eduard Boboc, Editorialist

eduard@publicnewsfm.ro

Octavian Suciu, Web development

octavian@publicnewsfm.ro

Valeriu Barbu, jurnalist, corespondent Italia, Roma

valeriu@publicnewsfm.ro

Public News FM

Public News FM

Scroll Up